13.10.2015

18-ty RANKING BIUR KOSZTORYSOWYCH

MGV
Już po raz 18-ty zorganizowano RANKING BIUR KOSZTORYSOWYCH, którego wyniki oraz listę zwycięzców ogłoszono podczas 21 Konferencji naukowo-technicznej w Ciechocinku w dniu 8.10.2015 r. Organizatorem Rankingu był tradycyjnie Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa „Promocja”, wydawca baz cenowych SEKOCENBUD.


Podstawowym kryterium wyboru zwycięzców Rankingu była wartość sprzedaży z usług kosztorysowych w 2014 r. Firmy biorące udział w konkursie zatrudniały od 1 do 10 pracowników. Ich działalność koncentrowała się przede wszystkim na wykonywaniu kosztorysów ale w obszarze działań znalazło się też szacowanie nieruchomości i wykonywanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Największymi zleceniodawcami biur kosztorysowych w 2014 roku były biura projektowe a na drugiej pozycji inwestorzy publiczni.

LAUREATAMI 18 RANKINGU BIUR KOSZTORYSOWYCH zostali:

I miejsce
„TECHBUD” Warszawa – Bartosz Dąbrowski

II miejsce
„ANGRA” Warszawa – Marek Bajoński i Jerzy Przyłuski

III miejsce
„WK KOSZTORYSY” Zielona Góra – Krzysztof Walkowiak

Laureaci zostali nagrodzeni tradycyjnymi złotymi, srebrnymi i brązowymi liczydłami oraz nagrodami ufundowanymi przez Organizatora Konferencji oraz firmę partnerską FAKRO.

 

NORMAN Bydgoszcz, 21-10-15 10:26
Czy możliwe jest otrzymanie szczegółowych danych dot. obrotów laureatów konkursu ?
Raportsekocenbud, 27-10-15 15:45
Niestety, nie możemy udzielić informacji na temat przychodów uczestników Rankingu Biur Kosztorysowych, ponieważ nie posiadamy na to zgody.
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*