12.10.2018

21 Ranking Biur Kosztorysowych rozstrzygnięty!

Kinga Kaczmarska
Ogłoszenie wyników odbyło się w uroczystej atmosferze podczas 24 Konferencji Naukowo-Technicznej w Ciechocinku. Ranking organizowany jest przez Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa od 21 lat i jest najstarszym konkursem w branży kosztorysowej.


Najważniejsze w przygotowaniu naszego rankingu było ustalenie jasnych kryteriów, prawidłowe zebranie danych, rzetelne ich opracowanie oraz przejrzyste przedstawienie wyników. Staraliśmy się spełnić wszystkie te wymagania.

Wyniki 21 Rankingu przedstawiła Kinga Kaczmarska kierownik działu handlu i marketingu naszej firmy, a nagrody wręczali Mariola Gala-de Vacqueret – Prezes OWEOB Promocja, Andrzej Wypych redaktor naczelny wydawnictw SEKOCENBUD oraz Dariusz Ćwik partner zarządzający kancelarii radców prawnych Ćwik i Partnerzy, która w tym roku już po raz szósty objęła patronat nad Rankingiem.


zdjęcie: Andrzej Wypych, Dariusz Ćwik, Mariola Gala-de Vacqueret

Miejsce pierwsze zajęła firma, która spośród laureatów ma najkrótszy staż w organizowanym przez nas Rankingu Biur Kosztorysowych – jest to Firma Norman z Bydgoszczy. W tym roku, po raz trzeci pokonała naprawdę silną konkurencję.


zdjęcie: właściciel firmy Norman Bartłomiej Siekierkowski


zdjęcie: właściciel firmy Norman Bartłomiej Siekierkowski

Miejsce drugie zajęła firma TECHBUD Kosztorysy z Warszawy. Techbud od 4 lat plasuje się w czołówce naszego Rankingu, a dodatkowo w tym roku obchodzi 10-lecie swojego istnienia.

 

 

--------
zdjęcie: Prezes firmy TECHBUD
Bartosz Dąbrowski

 

 

 

 

 

 

 


zdjęcie: Prezes firmy TECHBUD Bartosz Dąbrowski

Na trzecim miejscu uplasowała się w tym roku firma ANGRA z Warszawy, która w ubiegłych latach aż 5-krotnie była zwycięzcą Rankingu.


zdjęcie: Marek Bajoński i Jerzy Przyłuski z firmy ANGRA


zdjęcie: Marek Bajoński i Jerzy Przyłuski z firmy ANGRA

Nasi Laureaci uhonorowani zostali brązowymi, srebrnymi oraz złotymi liczydłami kosztorysanta, a także otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez: SEKOCENBUD, Fakro, Wydawnictwo PWN.
Wszystkim uczestnikom Rankingu życzymy dalszych sukcesów zawodowych!


zdjęcie: Laureaci 21 RBK, Andrzej Wypych, Mariola Gala-de Vacqueret, Dariusz Ćwik

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*