02.02.2023

CENY PALIW I OLEJU OPAŁOWEGO W NOTOWANIACH SEKOCENBUD

Zespół SEKOCENBUD
W systemie SEKOCENBUD prowadzone są cykliczne, kwartalne badania cen materiałów, na rynku budowlanym w całym kraju dla prawie 100 tysięcy pozycji materiałowych w branżach: materiałów ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych.


Część wyników tych badań publikowana jest w wydawnictwach: Informacja o cenach materiałów budowlanych (IMB), Informacja o cenach materiałów instalacyjnych (IMI), Informacja o cenach materiałów elektrycznych (IME) w formie drukowanej oraz w wersjach elektronicznych (CD). Cała baza cenowa znajduje się w wersjach elektronicznych RMS na CD, on-line – do pobrania oraz w portalu internetowym SEKOCENBUD.net Są to bazy cenowe służące do sporządzania kalkulacji kosztorysowych metodą szczegółową. Mogą być wykorzystywane również jako podstawa do negocjowania cen w postępowaniu bezprzetargowym.

Poniżej publikujemy wykresy cen paliw oraz oleju opałowego zanotowane w systemie SEKOCENBUD w okresie od 1 kw. 2022 r. do 1 kw. 2023 r., wraz z tabelą zmian tych cen w 1 kw. 23 do 1 kw. 22 (r/r).
Bazy z cenami notowanymi w 1 kwartale 2023 r. już wkrótce w sprzedaży.

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*