01.06.2022

Jubileusz 35-lecia OWEOB Promocja Sp. z o.o.Czerwiec jest miesiącem, w którym świętujemy 35-lecie powstania naszej firmy. Chcemy ten wyjątkowy dla nas czas uczcić w szczególny sposób organizując dla naszych klientów konkursy i oferty specjalne na zakup naszych wydawnictw.

1 czerwca rozpoczęliśmy akcję „Lajkowanie” na naszym fanpage’u na fb, w której za polubienie i komentarz pod naszym postem urodzinowym można otrzymać kupon rabatowy na zakup punktów w portalu sekocenbud.net oraz komplet gadżetów firmowych.

Przez cały czerwiec odbywać się będą konkursy urodzinowe, w których liczyć się będzie szybkość i wiedza o produktach SEKOCENBUD. Do wygrania książki i zestawy gadżetów firmowych. Zachęcamy do udziału!

14 czerwca zaplanowaliśmy kiermasz urodzinowy w sklepie internetowym SEKOCENBUD. Tylko tego dnia wszystkie aktualne cenniki on-line można będzie zakupić z 35% rabatem. Przypominamy, że wszystkie zamówienia przyjmujemy wyłącznie przez sklep internetowy.

W świętowaniu urodzin nie zapomnieliśmy też o klientach zainteresowanych zakupem naszych cenników w Prenumeracie. Wyjątkowo i tylko przy okazji urodzin wznawiamy ofertę rabatową na zakup cenników on-line. Co ważne, oferta dotyczy tylko zakupów dokonanych w naszym sklepie internetowym.
Serdecznie zapraszamy!

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*