13.08.2018

Konstrukcje Budowlane 2018 - V Jubileuszowa edycja kluczowego spotkania branży budowlanej w Polsce

Instytut PWN

Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji ogólnopolskiej konferencji „Konstrukcje Budowlane 2018”, która odbędzie się 30 listopada 2018 roku. Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Instytut PWN w najciekawszych konstrukcyjnie budynkach w Polsce. Tym razem gościć będziemy w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.  Budynek Muzeum to konstrukcja, która sięga 14 metrów pod ziemię i  ma 40 m w najwyższym punkcie. Ponad 23 tysiące m2 powierzchni, 6 kondygnacji podziemnych oraz 8 naziemnych wymagało zastosowania ciekawych rozwiązań projektowych, technologicznych i materiałowych.

Zaproszeni prelegenci podczas wykładów podzielą się swoim doświadczeniem, związanym z projektowaniem i budową muzeum. Podczas konferencji będzie mieli Państwo okazję spotkać się z niekwestionowanymi autorytetami takimi, jak prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski, prof. dr hab. inż. Michał Knauff oraz mgr inż. Wiesław Bocheńczyk, którzy od lat czuwają nad programem wydarzenia.

Tradycyjnie w trakcie konferencji odbędzie się wycieczka po budynku poprowadzona przez projektanta konstrukcji i architekta Muzeum II Wojny Światowej, w trakcie której dowiecie się Państwo o najciekawszych i innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjno- architektonicznych.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.

Zapraszamy do udziału!

Termin:
Konstrukcje Budowlane 2018  
30 listopada 2018

Miejsce:Muzeum II Wojny Światowej
Plac Władysława Bartoszewskiego 1, Gdańsk 

Szczegółowy program spotkania i formularz rejestracji dostępny na stronie https://www.instytutpwn.pl/konferencja/konstrukcje/

Dane kontaktowe:
Wioletta Reluga
Specjalista ds. marketingu
tel. kom. +48 502 796 059; mail: wioletta.reluga@pwn.pl
Wydawnictwo Naukowe PWN SA

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*