19.12.2019

Konstrukcje Budowlane 2019 – konferencja pod patronatem medialnym raportsekocenbud.pl

22 listopada 2019 r. odbyła się VI edycja konferencji Konstrukcje Budowlane. W tym roku uczestnicy mieli przyjemność spotkać się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie i wysłuchać prelekcji dotyczących konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowo-betonowych oraz innowacjach w prefabrykacji.

Konferencja Konstrukcje Budowlane to ogólnopolskie wydarzenie poświęcone aktualnym zagadnieniom z zakresu budownictwa, konstrukcji budynków oraz ich architektury. Wydarzenie skierowane było do inżynierów budowlanych, praktyków i pasjonatów. Jego swobodna atmosfera i praktyczny charakter pozwoliły na wymianę doświadczeń, zdobycie wiedzy oraz sprzyjały nawiązaniu kontaktów biznesowych.

 

Udział w konferencji wzięło ponad 220 uczestników: projektantów konstrukcji i inżynierów budownictwa, 14 prelegentów, wśród nich autorzy książek naukowych i autorytety branży budowlanej, m.in. prof. Włodzimierz Starosolski, prof. Michał Knauff, prof. Elżbieta Szmigiera, prof. Andrzej Cholewicki, dr inż. Wit Derkowski czy dr inż. Janusz Pędziwiatr.

 

Nie zabrakło autorów omawianego na konferencji budynku Biblioteki Uniwersyteckiej. Architekci Marek Budzyński i Zbigniew Badowski wraz z resztą zespołu opowiedzieli o realizacji projektu, następnie wzięli udział w wycieczce technicznej pokazując uczestnikom konferencji świeżo oddane do użytku miejsca oraz niedostępną dla gości biblioteki maszynownię.

  

     

Więcej o wydarzeniu na stronie Konferencji.

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*