08.04.2021

Nowy kompleks w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. I – obiekty kubaturowe

Zespół autorski Sekocenbud

Do Biuletynu cen obiektów budowlanych BCO część I – obiekty kubaturowe wprowadzono w pierwszym kwartale 2021 roku kompleks 1265-610-K-00 Stadion miejski wraz zagospodarowaniem terenu.

W skład kompleksu wchodzą obiekty:

  • kubaturowe wprowadzone do BCO część I w 3 i 4 kwartale 2020 r.
    – 1265-611 Stadion miejski – budynek administracyjny z halą sportową i zadaszoną trybuną główną,
    – 1265-612 Stadion miejski – trybuny zadaszone (bez budynku administracyjnego i trybuny głównej),
  • inżynieryjne wprowadzone do BCO część II – obiekty inżynieryjne w pierwszym kwartale 2021 r.;
  • obiekty planowane do wprowadzenia do BCO cz. II w 2 kwartale 2021 r.

W niniejszym artykule zamieszczamy skróconą charakterystykę kompleksu 1265-610-K-00 Stadion miejski wraz zagospodarowaniem terenu, zachęcając Państwa do zapoznania się z pełną treścią zawartą w wydawnictwie drukowanym i elektronicznym.

W oddzielnym artykule opiszemy nowe obiekty, które składają się na ww. kompleks i zostały wprowadzone do Biuletynu cen obiektów budowlanych BCO część II – obiekty inżynieryjne.

1265-610-K-00 Stadion miejski wraz zagospodarowaniem terenu – KOMPLEKS


PERSPEKTYWA OBIEKTU
PROJEKT: PRACOWNIA PROJEKTOWA ATS 999
TOMASZ SIEDLANOWSKI
UL. JÓZEFA FURMANA 19, 21-500 BIAŁA PODLASKAPLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU KOMPLEKSU

Model kompleksu STADIONU MIEJSKIEGO jest odwzorowaniem projektowanego stadionu miejskiego spełniającego wymagania licencyjne dla klubów ekstraklasy.

W poniższym zestawieniu elementów (obiektów) tworzących kompleks 1265-610-K-00 Stadion miejski zostały ujęte elementy zagospodarowania terenu widoczne na rysunku oraz elementy infrastruktury podziemnej – przyłącza do poszczególnych obiektów kompleksu oraz sieci wewnętrzne zlokalizowane na terenie objętym zagospodarowaniem.

Pełne tabele z cenami poszczególnych obiektów w rozbiciu na elementy (części obiektów) dostępne są odpowiednio w: Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 1 – obiekty kubaturowe - Tabele cen i Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 2 – obiekty inżynieryjne - Tabele cen natomiast z pełnymi opisami obiektów publikowanych w BCO można się zapoznać w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 1 – obiekty kubaturowe – Opisy obiektów oraz Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 2 – obiekty inżynieryjne – Opisy obiektów.

Zachęcamy do śledzenia naszych wydawnictw. Już w 2 kwartale 2021 roku zamierzamy wprowadzić kolejne obiekty do BCO. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*