14.12.2020

Nowy obiekt w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO część I – obiekty kubaturowe

Honorata Marszałek

Do Biuletynu cen obiektów budowlanych BCO część I – obiekty kubaturowe wprowadzono w czwartym kwartale nowy obiekt 1265-612 Stadion miejski – trybuny zadaszone (bez budynku administracyjnego i trybuny głównej)

Stanowi to kontynuację w zakresie obiektów kubaturowych do obiektu 1265-611 Stadion miejski - budynek administracyjny z halą sportową i zadaszoną trybuną główną, który został wprowadzony do BCO w 3 kwartale 2020 r. W artykule zamieszczamy skróconą charakterystykę nowego obiektu, zachęcając Państwa do zapoznania się z pełną treścią zawartą w wydawnictwie drukowanym i elektronicznym. Na wizualizacji część objęta niniejszym opracowaniem została oddzielona od obiektu 1265-611 pionową płaszczyzną.


PROJEKT: PRACOWNIA PROJEKTOWA ATS 999
TOMASZ SIEDLANOWSKI
UL. JÓZEFA FURMANA 19, 21-500 BIAŁA PODLASKA

Zadaszone trybuny do oglądania sportów na świeżym powietrzu – będące częścią stadionu miejskiego spełniającego jednocześnie wymagania licencyjne dla klubów ekstraklasy.

Budynek o konstrukcji żelbetowej monolitycznej, w części o konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej, z dachem o konstrukcji stalowej pokrytym płytami z poliwęglanu kanalikowego grub. 10 mm na profilach aluminiowych. Konstrukcja żelbetowa prefabrykowana schodów wejściowych i trybun wykonana jako szczelna, chroniąca korytarze wejściowe i powierzchnię magazynową pod trybunami przed warunkami atmosferycznymi.

W następnych kwartałach planujemy zamieszczenie w BCO tabel cenowych dla kolejnych elementów kompleksu stadionowego: płyty boiska, oświetlenia stadionowego, dróg wewnętrznych i parkingów, przyłączy i sieci wewnętrznych dla mediów zainstalowanych w obiekcie i na terenie kompleksu.

Pełna tabela z cenami w rozbiciu na elementy obiektu dostępna jest w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 1 – obiekty kubaturowe - Tabele cen natomiast z pełnymi opisami wszystkich obiektów publikowanych w BCO można się zapoznać w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 1 – obiekty kubaturowe – Opisy obiektów

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*