07.10.2020

Nowy obiekt w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO część I – obiekty kubaturowe

Andrzej Wypych

Do Biuletynu cen obiektów budowlanych BCO część I – obiekty kubaturowe wprowadzono w trzecim kwartale nowy obiekt 1265-611 Stadion miejski budynek administracyjny z halą sportową i zadaszoną trybuną główną.

W artykule zamieszczamy skróconą charakterystykę nowego obiektu, zachęcając Państwa do zapoznania się z pełną treścią zawartą w wydawnictwie drukowanym i elektronicznym.


PROJEKT: PRACOWNIA PROJEKTOWA ATS 999
TOMASZ SIEDLANOWSKI
UL. JÓZEFA FURMANA 19, 21-500 BIAŁA PODLASKA


RZUT PARTERU

Budynek kultury fizycznej będący częścią stadionu miejskiego spełniającego jednocześnie wymagania licencyjne dla klubów ekstraklasy. Budynek składa się z dwóch części: 1-kondygnacyjnej hali sportowej i 2/4-kondygnacyjnej części zawierającej zadaszoną trybuną główną stadionu oraz zlokalizowane pod trybuną pomieszczenia użytkowe.

Budynek o konstrukcji żelbetowej monolitycznej z dachem o konstrukcji stalowej pokrytej płytami warstwowymi nad halą sportową oraz dachem o konstrukcji stalowej pokrytym płytami z poliwęglanu kanalikowego grub. 10 mm na profilach aluminiowych nad trybuną. Fragment dachu nad częścią administracyjną w postaci stropodachu żelbetowego monolitycznego. Konstrukcja trybun żelbetowa prefabrykowana, również wykonana jako szczelna, chroniąca pomieszczenia usytuowane pod trybuną przed warunkami atmosferycznymi.

W następnych kwartałach planujemy zamieszczenie w BCO tabel cenowych dla kolejnych elementów kompleksu stadionowego: pozostałej części zadaszonych trybun (bez pomieszczeń pod trybunami), płyty boiska, oświetlenia stadionowego, dróg wewnętrznych i parkingów, przyłączy i sieci wewnętrznych dla mediów zainstalowanych w obiekcie i na terenie kompleksu.

Pełna tabela z cenami w rozbiciu na elementy obiektu dostępna jest w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 1 – obiekty kubaturowe - Tabele cen natomiast z pełnymi opisami wszystkich obiektów publikowanych w BCO można się zapoznać w Biuletynie cen obiektów budowlanych BCO cz. 1 – obiekty kubaturowe – Opisy obiektów

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*