12.01.2018

Nowy portal cenowy Sekocenbud.NET

Zespół autorski Sekocenbud
W SEKOCENBUD uczyniliśmy kolejny milowy krok w przyszłość! Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy nowy portal cenowy Sekocenbud.NET. Co nowego znajdą Państwo na tym portalu?

Najważniejszą innowacją, jaką niesie ze sobą nowy portal jest możliwość zakupu pojedynczych danych cenowych. Przy czym co jest niezwykle istotne, wszystkie te dane cenowe pochodzą z kwartalnych wydawnictw SEKOCENBUD.
W początkowej fazie działalności portalu, zamieszczone zostały następujące informacje:

- Stawki robocizny kosztorysowej (z wydawnictwa IRS),
- Narzuty Kp, Kz i Z (z wydawnictwa IRS),
- Ceny materiałów (notowane i katalogowe - z wydawnictw IMB, IMI, IME),
- Ceny pracy i najmu oraz koszty jednorazowe sprzętu (z wydawnictw IRS).

Bezpośrednio po zarejestrowaniu możliwe jest przeglądanie danych zgromadzonych w portalu, dostęp do informacji cenowych wymaga dokonania opłaty. Jest to bardzo praktyczna forma korzystania z cenników SEKOCENBUD, jeśli potrzebujecie Państwo wybranych informacji. Ceny na portalu są aktualizowane na bieżąco, a archiwum obejmuje ceny do III kwartału 2012 roku włącznie. Portal obsługuje płatności elektroniczne, a dostęp do niego po zarejestrowaniu jest otwarty 24/7.


Marek, 12-01-18 13:08
Czy można zobaczyć jakąś wersję DEMO, jaka jest zawartość cen materiałów i jak ma się nowy portal do zawartości esekocenbud?
Zespół autorski Sekocenbud, 17-01-18 11:28
Każdy kto chce zapoznać się zawartością portalu musi dokonać rejestracji. Założenie konta na portalu Sekocenbud.net jest bardzo proste. Rejestracja jest bezpłatna i umożliwia przeglądanie wszystkich danych zawartych w portalu. Dlatego nie jest potrzebna wersja demo – wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji. Jednym z wielu innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w portalu jest zakup informacji za punkty. Co to oznacza w praktyce? Dokonując transakcji, Klient nie płaci bezpośrednio za informacje o cenach, ale nabywa pakiet punktów wybranej wielkości. Za punkty nabywa się wybrane informacje cenowe. Ceny materiałów z notowań zawierają cenę minimalną, maksymalną, średnią oraz cenę średnią z kosztami zakupu. Dla cen katalogowych podana jest cena średnia. Portal oferuje dostęp do cen producenckich, również tych prezentowanych do tej pory wyłącznie na portalu e-Sekocenbud. W ramach opłaty Klient uzyskuje dostęp zarówno do stawek robocizny kosztorysowej aktualnych jak i archiwalnych (archiwum obejmuje ceny od III kw. 2012 włącznie). Dostęp do informacji cenowych ważny jest przez 3 miesiące od chwili jego opłacenia i obejmuje wszystkie aktualizacje, które będą wprowadzone w tym okresie. W przyszłości planujemy rozszerzenie bazy cenowej o kolejne pozycje z pozostałych biuletynów SEKOCENBUD, w tym między innymi cen robót i obiektów.
jan, 02-04-18 15:43
Interesuje mnie dostęp informacji cenowych na materiały budowlane i roboty drogowe
Zespół autorski Sekocenbud, 03-04-18 15:44
Proszę dokonać rejestracji (założyć konto) na portalu http://www.sekocenbud.net/ a następnie zakupić pakiet punktów za które będzie Pan mógł nabyć wybrane informacje cenowe.

Na portalu znajdzie Pan ceny materiałów z notowań (min, max, średnie) oraz ceny katalogowe. Jeszcze w tym miesiącu planujemy rozszerzenie dostępnej bazy cenowej o ceny robót – również drogowych.
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*