11.04.2024

Okna FAKRO INNOVIEW - Światło, które Cię uniesie

FAKRO Sp. z o.o.
Współczesne projekty domów odzwierciedlają aktualne potrzeby i trendy zmieniającej się architektury. Coraz częściej pragniemy kontaktu z przyrodą, by łatwiej było nam wypoczywać i czerpać radość z życia. Duże przeszklenia zmieniają dom oraz tworzą przestrzeń pełną naturalnego światła, pozwalającą poczuć miłe odprężenie. Pozwól sobie na chwilę, w której „światło cię uniesie”.


Okna FAKRO INNOVIEW zmieniają spojrzenie na świat. Są źródłem inspiracji i pozytywnej energii, która towarzyszy nam każdego dnia. Wystarczy, że pozwolisz sobie na chwilę wytchnienia, w której "światło Cię uniesie".

Nowoczesne budownictwo skupia się na zrównoważonym wykorzystaniu zasobów naturalnych. Okna INNOVIEW doskonale wpisują się w tę ideę, zapewniając optymalny dostęp do światła i ciepła słonecznego. Ich konstrukcja oparta jest na wyselekcjonowanym drewnie co zapewnia nie tylko wysoką termoizolacyjność, ale także podkreśla estetykę wnętrza. Dodatkowo aluminiowa okładzina chroni drewnianą konstrukcję okien przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Okna INNOVIEW to energooszczędność, trwałość i nowoczesny design.

Wielkowymiarowe drzwi i okna to nie tylko dostęp do światła, to również nasza szansa na połączenie z naturą. Ich duże wymiary oraz możliwość personalizacji pozwalają na stworzenie unikatowej atmosfery w każdym wnętrzu. Dzięki nim przyroda staje się integralną częścią domu, a widoki za oknem zamieniają się w żywe obrazy, które można podziwiać o każdej porze dnia i roku. Każde okno INNOVIEW to niepowtarzalny produkt, wytwarzany na indywidualne zamówienie, z dbałością o najdrobniejsze detale.

Więcej  www.fakro.pl/innoview/

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*