24.02.2021

RĘKAWICE ELEKTROIZOLACYJNE O WYKOŃCZENIU WELLFIT OFERTA SICAME POLSKA

SICAME Polska Sp. z o.o.
W Grupie SICAME jest kilka zakładów produkcyjnych zajmujących się produkcją szerokiej gamy rękawic elektroizolacyjnych. Zakłady te, produkujące pod linie produktowe takie, jak Presel czy DEXTERI znajdują się w strukturze firmy CATU.

W ostatnim czasie firma CATU podjęła decyzję o modyfikacji produkowanej gamy rękawic elektroizolacyjnych do standardu Wellfit.
Zalety standardu Wellfit:    
•    Większy komfort użytkowania - dzięki bardziej miękkiemu i bardziej sprężystemu wykonaniu zwiększenie zręczności.
•    Zaprojektowane dopasowanie do kształtu dłoni umożliwia łatwą obsługę narzędzi i urządzeń elektronicznych.
•    Łatwa identyfikowalność dzięki nowej naklejce (z kodem kreskowym 2D) w gamie DEXTERI upewniającej, że rękawice są ponownie testowane w wymaganym terminie.

Gama produktów DEXTERI:

•    Ochrona przeciwłukowa : seria CGM posiada badania APC klasa 2 zgodnie z IEC 61482-1-2 I ATPV 12 cal/cm² zgodnie z IEC 61482-1-1.
•    Rękawice elektroizolacyjne dostarczane są w indywidualnych, elastycznych torbach plastikowych o różnych kolorach zgodnie z klasami rękawic dla łatwiejszej identyfikacji. Torby są odporne na promieniowanie UV.
*  odniesienie do uzupełnienia wg rozmiaru,  ** AZC : odporne na kwasy, ozon i bardzo niskie temperatury,   *** RC : odporne na kwasy, oleje, ozon i bardzo niskie temperatury.


W przypadku rękawic Presel i serii GP ich zakres jest specyficzny, dedykowany do wybranych dystrybutorów i specyficznych rynków:


 
Firma CATU produkuje również rękawice elektroizolacyjne w standardach amerykańskich (zgodnie z normami ASTM). Te rękawice również wykonywane są w standardzie Wellfit.


                            
SICAME Polska Sp. z o.o.

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*