22.12.2020

Wyniki 23 Rankingu Biur Kosztorysowych

Tradycyjnie jak co roku zorganizowaliśmy Ranking Biur Kosztorysowych. To już 23 edycja tego konkursu, który z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczestników. W tegorocznym zestawieniu także pojawiły się zgłoszenia nowych firm.

Przeprowadzenie rankingu to szereg działań mających na celu ustalenie przejrzystych kryteriów oceny, skrupulatne opracowanie danych i przedstawienie wyników.

Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiczną w kraju niemożliwe okazało się zorganizowanie Konferencji Naukowo Technicznej w Ciechocinku, podczas której następowało uroczyste ogłoszenie wyników rankingu i przedstawienie laureatów.

Idąc zatem z duchem czasu i wychodząc naprzeciw wymogom okresu pandemii wyniki  tegorocznego rankingu ogłosiliśmy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W 23 edycji Rankingu Biur Kosztorysowych najlepszymi okazali się:

Zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tegorocznej edycji rankingu i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Tomaszowi Pytkowskiemu – Prezesowi Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych za ufundowanie nagrody specjalnej dla zwycięzcy 23 RBK – firmy TECHBUD KOSZTORYSY.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie rankingu już za rok!

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*