16.10.2014

XVII RANKING BIUR KOSZTORYSOWYCH ROZTRZYGNIĘTY

MGV
Podczas wieczornej gali 20 jubileuszowej Konferencji naukowo-technicznej w Ciechocinku nastąpiło rozstrzygnięcie XVII edycji Rankingu Biur Kosztorysowych, którego Organizatorem jest Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa „Promocja”, wydawca baz cenowych SEKOCENBUD


Warto przypomnieć, że pierwszy Ranking został przeprowadzony w 1998 roku i od tej pory cieszy się uznaniem wielu firm. Udział w tym konkursie stanowi dla biur kosztorysowych  rekomendację na wciąż trudnym rynku budowlanym. Podstawowym kryterium wyboru zwycięzców rankingu jest wartość sprzedaży usług w zakresie kosztorysowania w roku ubiegłym (2013). Firmy biorące udział w tegorocznym rankingu zatrudniają od 2 do 7 osób a w niektórych z nich pracują tylko ich właściciele. Konkurencja była duża, laureatów dwóch pierwszych miejsc dzieliła zaledwie kilkuprocentowa różnica wartości sprzedaży. Natomiast na miejscu 3 i 4 znalazły się firmy, które w stosunku do liderów osiągnęły 3 krotnie mniejszą sprzedaż.

LAUREATAMI XVII RANKINGU BIU KOSZTORYSOWYCH zostali:

I MIEJSCE
– firma TECHBUD Bartosz Dąbrowski z Warszawy

II MIEJSCE
– firma ANGRA z Warszawy KOSZTORYSOWANIE I DORADZTWO INWESTYCYJNE,  Marek Bajoński i Jerzy Przyłuski.
Należy dodać, że firma ANGRA to wielokrotny laureat RBK, zdobyła 1 miejsce w kolejnych 5 latach  od 2009 do 2013.

III MIEJSCE
firma K.I. FIĄCEK Izabela Fiącek z Wrocławia

Po ogłoszeniu wyników nastąpiło uroczyste wręczenie nagród przez Panów reprezentujących Organizatora Konferencji i Rankingu Biur Kosztorysowych: Ośrodka Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa „Promocja” wydawcy baz cenowych SEKOCENBUD, Pana Andrzeja Górnickiego - Prezesa Zarządu oraz Pana Kazimierza Barnata - Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Laureaci otrzymali tradycyjne „LICZYDŁA KOSZTORYSANTA” oraz nagrody ufundowane przez Organizatora w postaci programu do kosztorysowania SEKO PRIX (otrzymał zdobywca I miejsca) i baz cenowych SEKOCENBUD.

Serdecznie gratulujemy zdobywcom czołowych miejsc XVII RANKINGU BIUR KOSZTORYSOWYCH, życząc jednocześnie wielu kolejnych zawodowych sukcesów.
Jednocześnie dziękujemy wszystkim firmom za udział w tegorocznym Rankingu i życzymy powodzenia w jego następnych edycjach.

 

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*