26.06.2015

XVIII RANKING BIUR KOSZTORYSOWYCH JUŻ OGŁOSZONO

Mariola Gala-de Vacqueret
Po raz 18-ty, Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych „Promocja” wydawca informacji i biuletynów SEKOCENBUD, zaprasza właścicieli Biur Kosztorysowych do udziału w corocznym Rankingu Biur Kosztorysowych.


Znaczenie tego konkursu trudno przecenić – jego wyniki są obserwowane przez inwestorów, wykonawców robót jak i projektantów. Jak wynika z naszego doświadczenia, dla zamawiających usługi kosztorysowe firma biorąca udział w Rankingu zyskuje dodatkowy atut rzetelności i wiarygodności. Dlatego prezentacja każdej z firm uczestniczącej w rankingu jest tak ważna dla jej dalszej działalności.
Ranking będziemy prowadzić, jak zwykle, na podstawie ankiet. Aby wypełnianie ankiet nie zabierało zbyt dużo czasu, ograniczyliśmy zakres danych do naprawdę niezbędnego minimum. Nie możemy jednak zrezygnować z szeregu ważnych informacji, które są podstawą corocznej oceny działalności gospodarczej branży oraz wiarygodności tego rankingu.

Termin przesłania ankiet rankingowych wyznaczamy na 30 sierpnia 2015 r. Prosimy, aby – jak to się często zdarza – nie odkładać wypełnienia ankiet na ostatnią chwilę.

Firma, która pierwsza nadeśle wypełnioną ankietę rankingową, otrzyma prenumeratę jednego z wybranych biuletynów systemu SEKOCENBUD (na rok 2015) na płycie CD. Poza tradycyjnymi wyróżnieniami w postaci „Liczydeł kosztorysowania” dla firm, które zajmą trzy pierwsze miejsca, przewidujemy nagrody w postaci wydawnictw systemu SEKOCENBUD.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Rankingu.

Uroczyste ogłoszenie wyników Rankingu nastąpi tradycyjnie na gali w trakcie 21 Konferencji naukowo-technicznej w Ciechocinku, w dniu 8 października 2015 r.

Mariola Gala-de Vacqueret
Redaktor naczelna wydawnictw SEKOCENBUD

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

* - pole wymagane

*
*
*
*