Technologie

07.11.2017

ZACISKI I OSPRZĘT DO MOSTKÓW ROZŁĄCZNYCH W LINIACH SN

Sicame Polska

Dążenie do poprawy współczynników SAIDI SAIFI stało się jednym z głównych

tematów realizowanych przez zakłady energetyczne.

więcej
03.10.2017

OSPRZĘT BHP I DO PRAC POD NAPIĘCIEM FIRMY CATU

SICAME

Firma CATU jest firmą należącą do Grupy SICAME. Jako jedna z największych we Francji zajmuje się produkcją szerokiej gamy osprzętu BHP jak również do prac pod napięciem.

więcej
18.09.2017

Konferencje „Efektywność Energetyczna w Budownictwie”

KAPE

Budownictwo energooszczędne jest istotnym elementem polityki krajowej i unijnej w zakresie działań zmierzających do stworzenia zrównoważonej i efektywnej energetycznie gospodarki. Od 01.01.2021 roku, w Polsce będą obowiązywać zaostrzone standardy ochrony cieplnej wszystkich rodzajów budynków – mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej.

więcej
07.09.2017

4 konferencje – Efektywność Energetyczna w Budownictwie

KAPE

Częstym argumentem podnoszonym podczas dyskusji na temat budownictwa energooszczędnego są większe koszty związane z budową takich budynków. Jednak przy dostępności nowoczesnych technologii można zoptymalizować inwestycję zarówno pod kątem ekonomicznym jak i jej energochłonności. Kluczowym elementem przy tworzeniu takiego projektu jest wykonanie charakterystyki energetycznej projektowanego budynku.

więcej
10.08.2017

Kreatywna elewacja. W roli głównej: tynk modelowany

Baumit

Daje wręcz nieograniczone możliwości pomysłowego kształtowania wyglądu fasady, przy wykorzystaniu powszechnie dostępnych i używanych narzędzi. Co najważniejsze, zachowując spójność i ciągłość całego systemu ociepleń. Tynk modelowany, bo o nim mowa, to idealne rozwiązanie dla osób, ceniących oryginalne formy wykończenia elewacji, która bądź co bądź jest elementem podkreślającym styl i charakter budynku, dekoruje oraz często dużo mówi o tym, czego można się spodziewać po wejściu do środka.

 

 

więcej
19.07.2017

Unikatowe cechy konstrukcyjne zacisków TTDC

Sicame

Firma SICAME w swojej ofercie produktowej posiada pełną gamę osprzętu do napowietrznych linii SN w osłonie izolacyjnej. Elementy tegoż osprzętu, na których chcielibyśmy się w tym momencie skupić, to zaciski dwustronnie przebijające izolację serii TTDC.

więcej
09.06.2017

JUPTH – MUFA TERMOKURCZLIWA SN O UNIKALNEJ KONSTRUKCJI.

Sicame

Firma SICAME w swojej ofercie produktowej posiada mufę termokurczliwą JUPTH do łączenia jednożyłowych kabli SN w izolacji plastikowej.

więcej
28.04.2017

Nowoczesne rozwiązania technologiczne z zastosowaniem urządzeń energooszczędnych oraz wykorzystujących OZE

Monika Plińska

Poniżej publikujemy prezentację na temat „Nowoczesnych rozwiązań technologicznych z zastosowaniem urządzeń energooszczędnych oraz urządzeń wykorzystujących OZE – w biuletynach SEKOCENBUD”, która została przedstawiona podczas Centralnych Targów Budowlanych w dniach 21-23 kwietnia 2017 r., w centrum wystawienniczym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

więcej
04.04.2017

Od DEKARZA do MONTERA STOLARKI BUDOWLANEJ – FAKRO wspiera kształcenie i rozwój zawodowy fachowców!

Fakro

FAKRO, jako firma z 25 letnim doświadczeniem w branży okien dachowych od wielu lat angażuje się w działania edukacyjne, mające na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych młodzieży. Obok silnego zaangażowania się w kształcenie przyszłych dekarzy, FAKRO wraz z przedstawicielami branży, podejmuje działania mające na celu wprowadzenie nowego zawodu – montera stolarki budowlanej.

więcej
27.03.2017

AZBD – WARYSTOROWE OGRANICZNIKI PRZEPIĘĆ SN

SICAME

Firma SICAME Polska posiada w swojej ofercie warystorowe ograniczniki przepięć do napowietrznych linii SN.

więcej