Technologie

10.12.2020

KONTROLA TRANSFORMATORÓW – OFERTA SICAME POLSKA

Sicame Polska

Firma SICAME Polska wprowadziła do swojej oferty urządzenie do kontroli transformatorów

o nazwie TESTRANSFO 2.

więcej
24.09.2020

Moc zainstalowana fotowoltaiki – stan na 1 września

Rynek Elektryczny

Według danych Polskich Sieci Elektroenergetycznych moc zainstalowana fotowoltaiki w Polsce wynosi obecnie ok. 2,53 GW.

więcej
22.07.2020

Witamy w domu! Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann.

Hörmann

Wreszcie u siebie! Ładnie i bezpiecznie. Takiego uczucia chcemy doświadczać po przekroczeniu progu swojego domu. Do wejścia zapraszają nas drzwi wejściowe. To jego wizytówka. Jakie zatem wybrać?

więcej
29.06.2020

BEZPIECZEŃSTWO W FOTOWOLTAICE W OFERCIE SICAME POLSKA

Sicame Polska Sp. z o.o.

Rozwój fotowoltaiki w Polsce – oprócz jednoznacznie pozytywnego wpływu na środowisko naturalne – rodzi zagrożenia dla osób pracujących w tej branży. Chodzi tu głównie o osoby zajmujące się bezpośrednio obsługą i eksploatacją takich źródeł energii.

więcej
07.02.2020

NOWE ROZWIĄZANIA DO FARM FOTOWOLTAICZNYCH W OFERCIE SICAME POLSKA

SICAME Polska Sp. z o.o.

Coraz większe zainteresowanie pozyskiwaniem energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych wpływa na dynamiczny rozwój fotowoltaiki w Polsce. Coraz częściej spotykamy panele słoneczne na dachach budynków. Powstają również farmy fotowoltaiczne, gdzie na dużej powierzchni rozmieszczone są...

więcej
19.12.2019

Konstrukcje Budowlane 2019 – konferencja pod patronatem medialnym raportsekocenbud.pl

22 listopada 2019 r. odbyła się VI edycja konferencji Konstrukcje Budowlane. W tym roku uczestnicy mieli przyjemność spotkać się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie i wysłuchać prelekcji dotyczących konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowo-betonowych oraz innowacjach w prefabrykacji.

więcej
26.11.2019

WSKAŹNIKI NAPIĘCIA FIRMY CATU

SICAME Polska Sp. z o.o.

O firmie CATU, należącej do Grupy SICAME, informowaliśmy już Państwa w latach ubiegłych. Ta francuska firma jest producentem bogatej gamy produktów z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa elektrycznego.

więcej
25.09.2019

MX-482 – inteligentny wskaźnik stanu ograniczników przepięć SN

SICAME Polska Sp. z o.o.

Powszechne stosowanie ograniczników przepięć w liniach napowietrznych średniego napięcia poprawiło znacznie ochronę urządzeń takich, jak np. transformatory SN/nN przed uszkodzeniami spowodowanymi przepięciami atmosferycznymi lub łączeniowymi.

więcej
23.09.2019

JAK ROŚNIE MOC OZE W POLSCE?

Rynek Elektryczny

Urząd Regulacji Energetyki opublikował informacje dotyczące mocy poszczególnych rodzajów instalacji opartych o odnawialne źródła energii według stanu na 31 marca 2019 roku. Dane obejmują instalacje, które uzyskały koncesję na wytwarzanie energii elektrycznej.

więcej