Technologie

19.07.2017

Unikatowe cechy konstrukcyjne zacisków TTDC

Sicame

Firma SICAME w swojej ofercie produktowej posiada pełną gamę osprzętu do napowietrznych linii SN w osłonie izolacyjnej. Elementy tegoż osprzętu, na których chcielibyśmy się w tym momencie skupić, to zaciski dwustronnie przebijające izolację serii TTDC.

więcej
09.06.2017

JUPTH – MUFA TERMOKURCZLIWA SN O UNIKALNEJ KONSTRUKCJI.

Sicame

Firma SICAME w swojej ofercie produktowej posiada mufę termokurczliwą JUPTH do łączenia jednożyłowych kabli SN w izolacji plastikowej.

więcej
28.04.2017

Nowoczesne rozwiązania technologiczne z zastosowaniem urządzeń energooszczędnych oraz wykorzystujących OZE

Monika Plińska

Poniżej publikujemy prezentację na temat „Nowoczesnych rozwiązań technologicznych z zastosowaniem urządzeń energooszczędnych oraz urządzeń wykorzystujących OZE – w biuletynach SEKOCENBUD”, która została przedstawiona podczas Centralnych Targów Budowlanych w dniach 21-23 kwietnia 2017 r., w centrum wystawienniczym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

więcej
04.04.2017

Od DEKARZA do MONTERA STOLARKI BUDOWLANEJ – FAKRO wspiera kształcenie i rozwój zawodowy fachowców!

Fakro

FAKRO, jako firma z 25 letnim doświadczeniem w branży okien dachowych od wielu lat angażuje się w działania edukacyjne, mające na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych młodzieży. Obok silnego zaangażowania się w kształcenie przyszłych dekarzy, FAKRO wraz z przedstawicielami branży, podejmuje działania mające na celu wprowadzenie nowego zawodu – montera stolarki budowlanej.

więcej
27.03.2017

AZBD – WARYSTOROWE OGRANICZNIKI PRZEPIĘĆ SN

SICAME

Firma SICAME Polska posiada w swojej ofercie warystorowe ograniczniki przepięć do napowietrznych linii SN.

więcej
14.03.2017

Żaluzja fasadowa od Awilux Polska – wyrazista oprawa okien

Awilux Polska

Żaluzja fasadowa – nowość dostępna w ofercie Awilux Polska - łączy w sobie wysoką jakość wykonania, doskonałe parametry izolacyjne oraz nowoczesny design. Umożliwia ona regulację ilości światła wpadającego do wnętrza, na co nie zawsze pozwalają nam standardowe rolety zewnętrzne. Nowa żaluzja fasadowa firmy Awilux stanowi zaawansowaną technologicznie alternatywę dla rolet oraz klastycznych żaluzji wewnętrznych.

więcej
28.02.2017

Ochrona przed smogiem dla Twojego poddasza!

Fakro

Już wkrótce pierwszy na rynku nawiewnik antysmogowy w oknach dachowych

więcej
27.02.2017

INNOVIEW – innowacyjne spojrzenie FAKRO na stolarkę !

Fakro

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017 odbyła się światowa premiera marki INNOVIEW. Marka została wprowadzona na rynek przez FAKRO, wiodącego producenta okien dachowych na świecie.

 

więcej
23.01.2017

Nawierzchnia z betonu wałowanego RCC, czy to się opłaca?

Tomasz Sierakowski

Beton wałowany to warstwa klasycznej mieszanki betonowej o zmienionych proporcjach materiałów wsadowych, nadająca się do zagęszczenie po przez wałowanie.

więcej