Technologie

30.03.2018

SIW – NOWE WSPORCZE IZOLATORY KOMPOZYTOWE SN

SICAME Polska

Firma SICAME Polska rozszerzyła swoją ofertę dotyczącą izolatorów do napowietrznych linii SN.

więcej
31.01.2018

Lider hurtowego handlu materiałami budowlanymi i placówek z sektora „dom i ogród”

Grupa PSB Handel S.A.

Grupa PSB Handel S.A., z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju (województwo świętokrzyskie), działa na rynku od 20 lat. Jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów typu „dom i ogród” w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 382 małe i średnie rodzinne firmy z terenu całego kraju, prowadzące handel w 315 składach budowlanych, w 269 marketach PSB-Mrówka oraz 53 centrach handlowych PSB-Profi. O działalności Grupy PSB Handel S.A. opowiada członek Zarządu i Dyrektor ds. marketingu i eksportu Grupy – Mirosław Lubarski.

więcej
22.01.2018

Nowy system zaciskowy NiroTherm® i NiroTherm® Industry od SANHA do instalacji o wysokich wymaganiach.

SANHA Polska Sp. z o.o.

Firma SANHA od wielu lat zapewnia niezmiennie wysoką jakość w obszarze kompletnych systemów instalacyjnych. Nasze rury i złączki są znakomicie rozpoznawalne na rynku i cieszą się sporym uznaniem wśród firm instalacyjnych w całym kraju. Teraz, aby jeszcze bardziej ułatwić wybór instalatorom nasza oferta została wzbogacona o dwa kolejne systemy instalacyjne - NiroTherm® i NiroTherm® Industry.

więcej
22.01.2018

Wysokociśnieniowe złączki klasy Premium do instalacji chłodzenia i klimatyzacji.

SANHA Polska Sp. z o.o.

W instalacjach klimatyzacji oraz w chłodnictwie, szczególnie w komercyjnych i przemysłowych systemach chłodniczych, przyjazne dla środowiska rozwiązania stają się coraz ważniejsze. Optymalne rezultaty uzyskano poprzez zwiększenie skuteczności i zastosowaniu bezpiecznych dla środowiska czynników chłodniczych, takich jak CO2 (R744). Wymaga on jednak stosowania znacznie wyższych ciśnień roboczych do 130 bar.

więcej
04.01.2018

HEŁM ELEKTROIZOLACYJNY Z PRZYŁBICĄ OCHRONNĄ – MO-180-ARC 4

Sicame Polska

Firma CATU będąca producentem osprzętu ochronnego posiada również w ofercie hełmy elektroizolacyjne. Jednym z nich jest hełm ze zintegrowaną przyłbicą zabezpieczający przed łukiem elektrycznym 4 cal/cm2/klasa 2.

więcej
04.12.2017

UZIEMIACZ TELESKOPOWY ZAKŁADANY Z ZIEMII - PELICAN

Sicame Polska

Firma CATU będąca członkiem Grupy SICAME jest producentem osprzętu ochronnego, uziemiającego i do prac pod napięciem dedykowanego dla potrzeb szeroko pojętej energetyki. Jednym z uziemiaczy oferowanych przez firmę jest teleskopowy uziemiacz do linii gołych średniego napięcia o nazwie MT 520/46 PELICAN. Uziemiacz dedykowany jest do zakładania z ziemi i może współpracować z przewodami umieszczonymi na wysokości do 10,5 m.

więcej
07.11.2017

ZACISKI I OSPRZĘT DO MOSTKÓW ROZŁĄCZNYCH W LINIACH SN

Sicame Polska

Dążenie do poprawy współczynników SAIDI SAIFI stało się jednym z głównych

tematów realizowanych przez zakłady energetyczne.

więcej
03.10.2017

OSPRZĘT BHP I DO PRAC POD NAPIĘCIEM FIRMY CATU

SICAME

Firma CATU jest firmą należącą do Grupy SICAME. Jako jedna z największych we Francji zajmuje się produkcją szerokiej gamy osprzętu BHP jak również do prac pod napięciem.

więcej
18.09.2017

Konferencje „Efektywność Energetyczna w Budownictwie”

KAPE

Budownictwo energooszczędne jest istotnym elementem polityki krajowej i unijnej w zakresie działań zmierzających do stworzenia zrównoważonej i efektywnej energetycznie gospodarki. Od 01.01.2021 roku, w Polsce będą obowiązywać zaostrzone standardy ochrony cieplnej wszystkich rodzajów budynków – mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej.

więcej
07.09.2017

4 konferencje – Efektywność Energetyczna w Budownictwie

KAPE

Częstym argumentem podnoszonym podczas dyskusji na temat budownictwa energooszczędnego są większe koszty związane z budową takich budynków. Jednak przy dostępności nowoczesnych technologii można zoptymalizować inwestycję zarówno pod kątem ekonomicznym jak i jej energochłonności. Kluczowym elementem przy tworzeniu takiego projektu jest wykonanie charakterystyki energetycznej projektowanego budynku.

więcej