Technologie

11.09.2018

Ocieplenie w dobrym stylu.

ArtBrick

Jak sprawić, by ocieplenie budynku było nie tylko skuteczne i trwałe, ale stanowiło także wartość dodaną inwestycji, zapewniając jej wyjątkową estetykę? Szukając odpowiedzi warto przeanalizować zarówno najnowsze trendy, jak i właściwości materiałów wykorzystywanych do realizacji stylowych projektów.

więcej
13.08.2018

Baumit KlimaFinish – gładź z funkcją regulacji klimatu

Baumit

Gładkie, równe ściany i sufity to marzenie każdego inwestora, a najprostszą drogą prowadzącą do jego spełnienia jest wykonanie gładzi. Ale… w dobie budownictwa energooszczędnego należy pamiętać, że szczelne konstrukcje – poza ciepłem – mogą zatrzymywać w domach szkodliwe substancje. Warto zatem wybierać produkty bezemisyjne, które wytwarzane są na bazie naturalnych komponentów, a przy tym regulują wilgotność we wnętrzu. Wśród nich można wymienić bazę do wszelkich regulacji, czyli tynk Baumit KlimaWhite i gotową do użycia, wapienną masę szpachlową Baumit KlimaFinish, która zapewni pożądany efekt wizualny bez kłopotliwego szlifowania i zatroszczy się o dobre samopoczucie mieszkańców.

więcej
22.05.2018

Arbiton wprowadza nowe, unikalne podłogi

Arbiton

Arbiton wprowadza unikalne, wodoodporne, trwałe i stabilne wymiarowo podłogi winylowe nowej generacji. Pomogą nam one przygotować wyjątkowe aranżacje wyróżniające się trwałością i praktycznością, a jednocześnie przypominające prawdziwe drewno. Szeroki wybór 30 dekorów w czterech niepowtarzalnych kolekcjach pozwoli nam stworzyć jedną podłogę w całym domu – również na ogrzewaniu podłogowym.

więcej
30.03.2018

SIW – NOWE WSPORCZE IZOLATORY KOMPOZYTOWE SN

SICAME Polska

Firma SICAME Polska rozszerzyła swoją ofertę dotyczącą izolatorów do napowietrznych linii SN.

więcej
31.01.2018

Lider hurtowego handlu materiałami budowlanymi i placówek z sektora „dom i ogród”

Grupa PSB Handel S.A.

Grupa PSB Handel S.A., z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju (województwo świętokrzyskie), działa na rynku od 20 lat. Jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów typu „dom i ogród” w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 382 małe i średnie rodzinne firmy z terenu całego kraju, prowadzące handel w 315 składach budowlanych, w 269 marketach PSB-Mrówka oraz 53 centrach handlowych PSB-Profi. O działalności Grupy PSB Handel S.A. opowiada członek Zarządu i Dyrektor ds. marketingu i eksportu Grupy – Mirosław Lubarski.

więcej
22.01.2018

Nowy system zaciskowy NiroTherm® i NiroTherm® Industry od SANHA do instalacji o wysokich wymaganiach.

SANHA Polska Sp. z o.o.

Firma SANHA od wielu lat zapewnia niezmiennie wysoką jakość w obszarze kompletnych systemów instalacyjnych. Nasze rury i złączki są znakomicie rozpoznawalne na rynku i cieszą się sporym uznaniem wśród firm instalacyjnych w całym kraju. Teraz, aby jeszcze bardziej ułatwić wybór instalatorom nasza oferta została wzbogacona o dwa kolejne systemy instalacyjne - NiroTherm® i NiroTherm® Industry.

więcej
22.01.2018

Wysokociśnieniowe złączki klasy Premium do instalacji chłodzenia i klimatyzacji.

SANHA Polska Sp. z o.o.

W instalacjach klimatyzacji oraz w chłodnictwie, szczególnie w komercyjnych i przemysłowych systemach chłodniczych, przyjazne dla środowiska rozwiązania stają się coraz ważniejsze. Optymalne rezultaty uzyskano poprzez zwiększenie skuteczności i zastosowaniu bezpiecznych dla środowiska czynników chłodniczych, takich jak CO2 (R744). Wymaga on jednak stosowania znacznie wyższych ciśnień roboczych do 130 bar.

więcej
04.01.2018

HEŁM ELEKTROIZOLACYJNY Z PRZYŁBICĄ OCHRONNĄ – MO-180-ARC 4

Sicame Polska

Firma CATU będąca producentem osprzętu ochronnego posiada również w ofercie hełmy elektroizolacyjne. Jednym z nich jest hełm ze zintegrowaną przyłbicą zabezpieczający przed łukiem elektrycznym 4 cal/cm2/klasa 2.

więcej
04.12.2017

UZIEMIACZ TELESKOPOWY ZAKŁADANY Z ZIEMII - PELICAN

Sicame Polska

Firma CATU będąca członkiem Grupy SICAME jest producentem osprzętu ochronnego, uziemiającego i do prac pod napięciem dedykowanego dla potrzeb szeroko pojętej energetyki. Jednym z uziemiaczy oferowanych przez firmę jest teleskopowy uziemiacz do linii gołych średniego napięcia o nazwie MT 520/46 PELICAN. Uziemiacz dedykowany jest do zakładania z ziemi i może współpracować z przewodami umieszczonymi na wysokości do 10,5 m.

więcej